
Джинси-банани з високою талією - білий цвет, 34р (є розміри)
1 915 ₴
- В наявності
- Код: 15072
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси-банани з високою талією — це стильний і комфортний варіант для сучасних повсякденних образів. Актуальний фасон красиво підкреслює талію та створює трендовий силует із вільнішою посадкою в зоні стегон.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, а контрастна прострочка додає джинсам виразності та акцентує увагу на деталях.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 97см; 36 - 98см; 38 - 99см; 40 - 100см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 70см; 36 - 71см; 38 - 72см; 40 - 73см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | багі |
| Ширина по стьобах | 34 - 54см; 36 - 56см; 38 - 58см; 40 - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 38см; 36 - 39см; 38 - 40см; 40 - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 915 ₴





