
Лляна однотонна довга сукня - кремовий цвет, M (є розміри)
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 05000
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лляна однотонна довга сукня — це елегантний і стриманий варіант для стильних літніх образів. Лляна тканина додає комфорту та легкості, а мінімалістичний дизайн виглядає сучасно й витончено.
Модель має закриті плечі та горловину-човник, що красиво підкреслює лінію шиї та плечей.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 141см; L - 141см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 80% льон, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Лён |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 51см; L - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴




