
Сатинова довга спідниця в горох - білий цвет, ONE SIZE
1 105 ₴
- В наявності
- Код: 803270
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сатинова довга спідниця в горох — це витончений і жіночний варіант для стильних образів із романтичним настроєм. Легка сатинова тканина красиво переливається на світлі, а класичний принт у горох додає образу елегантності та легкого ретро-шарму.
Модель виконана без застібок і має еластичну резинку в поясі, що забезпечує комфортну посадку та зручність у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Довжина по боковому шву, см | 98см |
| Ширина по стьобах | 58 см |
| Фасон | максі |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Вид виробів | Спідниця |
| Тканина | Сатін |
| Візерунок | горох |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Преміум-клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴




