
Футболка з принтом cocktail mood - білий цвет, L (є розміри)
740 ₴
- В наявності
- Код: 86090
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з принтом Cocktail Mood — це стильний і трендовий варіант для легких повсякденних образів із літнім настроєм. Однотонна основа гармонійно поєднується з акцентним принтом коктейлю та написами, додаючи образу яскравості й невимушеного настрою.
Модель має круглу горловину, опущені плечі та вільний фасон, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 65см; M - 65см; L — 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 9см; L - 10см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см; L - 64см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




