
Жіноча футболка з вишитими собачками - кремовий цвет, L (є розміри)
495 ₴
- В наявності
- Код: 6997
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка з вишитими собачками — це стильний і милий варіант для комфортних повсякденних образів. Вишиті деталі додають моделі оригінальності та створюють легкий грайливий настрій.
Футболка має вільний прямий фасон, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Кремовий |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | тварина |
| Довжина переду виробу, см | S - 52см; M - 53см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 26см; M - 26см; L - 27см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 4см; M - 4см; L - 4см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Лето |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 48см; M - 50см; L - 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴




