
Легкі спортивні шорти з плащівки - сірий цвет, S (є розміри)
895 ₴
- В наявності
- Код: 32600
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкі спортивні шорти з плащівки — це комфортний і практичний варіант для активного дня, прогулянок або літнього відпочинку. Тонка плащівка виглядає легко, швидко сохне та забезпечує комфорт у носінні навіть у спекотну погоду.
Модель має вільний фасон, який не сковує рухів і створює сучасний спортивний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Шорті |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 39см; M - 39см; L - 39см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 12см; M - 12см; L - 12см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Плащівка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴




