
Трикотажний костюм із футболкою та шортами - пудра цвет, M (є розміри)
1 785 ₴
- В наявності
- Код: 30269
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний костюм із футболкою та шортами — це комфортний і стильний варіант для щоденних образів у relaxed-casual стилі. М’який трикотаж приємний до тіла та забезпечує свободу рухів протягом усього дня.
Футболка вільного фасону має опущені пройми та необроблені краї, які додають образу трендової недбалості та сучасного характеру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Пудра |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S - 66см; M — 66 см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 35см; M — 35 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 41см; M — 41 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 14см; M - 14см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 54см; M - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M — 35 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴




