
Спортивний костюм із топом і спідницею-шортами - хакі цвет, L (є розміри)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 99860
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний костюм із топом і спідницею-шортами — це стильний і комфортний комплект для активних буднів та трендових sporty-casual образів. Еластична тканина гарно тягнеться, комфортно сідає по фігурі та забезпечує свободу рухів.
Топ на бретелях із регулюванням дозволяє зручно підлаштувати посадку, а вбудовані поролонові чашечки забезпечують комфорт і легку підтримку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | S - 34см; M - 34см; L - 34см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 35см; M - 36см; L - 36см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 9см; L - 10см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 74% нейлон, 26% спандекс |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | S - 41см; M - 43см; L - 45см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 31см; M - 32см; L - 33см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴




