
Легка жіноча вітровка з капюшоном - червоний цвет, ONE SIZE
1 343 ₴
- В наявності
- Код: 35630
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка жіноча вітровка з капюшоном — це практичний і стильний варіант для повсякденних образів у прохолодну або вітряну погоду. Тонка плащівка виглядає легко та комфортно у носінні, а лаконічний дизайн робить модель універсальною для різних стилізацій.
Вітровка виконана без підкладки, застібається на блискавку та має капюшон, який додає зручності й захищає від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Плащівка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 74 см |
| Довжина переду виробу, см | 51 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | з капюшоном |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Куртка |
| Тканина | Плащівка |
| Візерунок | напис |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴





